Pracuji s metodou konstelací na stole. Používám dřevěné figurky nebo barevné předměty ze dřeva. Do umění této práce s morfogenetickým polem mne zasvětila rakouská  terapeutka Brigitte Becvar Jost. 
JANA

Janu doprovázím v soudním, rozvodovém a majetkovém řízení od září 2020.

Včera - v neděli 1.5. jsme hovořili o soudním řízení, které proběhlo dnes 2.5.2022.

V neděli jsem detailně popsala nejen právníka ex manžela, ale i přístup Janiny advokátky a finanční návrh vyrovnání - přesnou sumu, kterou bude po druhé straně vyžadovat.

Jana mi dnes volala a ohromeně sdělovala, že vše proběhlo do detailu přesně, jak jsem den předtím tlumočila z morfogenetického pole.

Jsem spokojená a přiznám se i hrdá na kvalitu poskytování služeb zákazníkům.


PETRA
 

Před rokem jsem měla konstelaci s klientkou, která byla v rozvodovém řízení. Byla znepokojená a obávala se, že přijde o dům.

Tehdy jsem konstelačně vytestovala, že dům zůstane i nadále v jejím vlastnictví.

Dnes mi napsala, že soud dopadl v její prospěch, dům vyhrála!

Potřebuješ i ty dořešit soudní spory?

Chceš prodat nebo koupit vhodný pozemek nebo dům?

Ve firmě to drhne a nevíš, kdo ti háže klacky pod nohy?

Je to pro mne skutečný partner - partnerka pro život?
 

Lunární uzly v astrologické praxi - 12.04.2018 / 10.29 /Bonaduz

Již od počátku astrologického studia v roce 2001 mne fascinovaly dva aspekty výkladu, magicky mne přitahovaly lunární uzly a Lilith. Po dvouletém výcviku kontelací horoskopu, který jsem ukončila v prosinci 2016 ( Knutwil CH) získala moje práce definitivní směr. Pracovat v morfogenetickém poli vyžaduje teoretickou přípravu a mnoho praxe. Působit v planetárně - časovém prostoru je energeticky náročná práce. Jako terapeut přebírám zodpovědnost za paralelní existence klienta a snažím se korektury, což je ve většině případů potřeba. Nastupuje koncentrace, respekt a velká dávka pokory před něčím, co je mnohem větší než my.

Horoskop klienta je vodítkem, lunární uzly cestou k řešení záležitosti. Otevírám osu času klienta - minulost, přítomnost a budoucnost. Vstupuji s ním energeticky do nekonečného prostoru, který je na planetě Zemi vyjádřen časem (Saturn). Pracuji samozřejmě i s dalšími planetami (asteroidy a Lilith), ale podstatná pro terapii je životní cesta, která je zapsána v lunární, uzlové ose.

Jak se zbavit návyků? Proč trpím nutkavým chováním - rituály? Sebekontrola a kontrola je pro mne jedinou jistotou k přežití. Pocit izolace, strach ze všeho a z každého. Seznam strachu a obav by byl nekonečný. Lze je i jednoduše najít v horoskopu klienta. Ale jak dál? Co s nimi? Lze se strachu, obav a dalších nepříjemností klienta zbavit?

Zde jeden z příkladů z praxe:

Každému z nás občas přijde do poradny člověk a my jsme poprvé konfrontování s určitým tématem. Tak se stalo i mně.

Lucie, za mnou přišla s dotazem, zdali ji mohu ulevit od zadrhávání. Aktivní, atraktivní a na první pohled sebevědomá žena kolem čtyřicítky. Pracuje v kanceláři a má za úkol vyřizovat spoustu firemních záležitostí po telefonu. V momentě, když zvedne sluchátko se jí sevře celý hrudník a začne se silně zadrhávat. Trapnost situace ji drtí denodenně, pocit sebehodnoty v momentě telefonování na bodu mrazu.

Dohodly jsme s Luckou termín a já jsem upřímně přiznala, že je u mne první s podobným problémem, proto netuším jak to dopadne.

Sbalila jsem si moje pracovní fidlátka a ujížděla směrek k bydlišti Lucky. Přívítal mne příjemný, světlý a prostorný byt, ve kterém si přála Lucka konzultaci uskutečnit.

Pohodlně jsme usedly k velikému stolu v obývací jídelně a na základě pohledu do horoskopu Lucky jsem položila pár krátkých otázek. Tím se vlastně vždy orientuji, zdali je hodina narození správná. Začala jsem v horoskopu hledat příčinu zadrhávání a pro začátek jsem zvolila systémovou konstelaci a jako první možnou kombinaci Merkura a Pluto. Práci mi velmi usnadňoval zájem a rezonance ze strany Lucky, což není vždy samozřejmostí.

Po pár minutách práce a testování původu potíží jsme došli k výsledku, že problém jednoznačně souvisí s Luckou a nesouvisí se současným, rodinným systémem. Podle výpovědi Lucky byla příčina v dávné minulosti, v "jiné" minulosti, jak to nazvala.

Zde jsem zvolila formu působení na ose nekonečných existencí v prostoru osy lunárních uzlů. Otevřela jsem bránu času a požádala Lucku o její fyzický vstup do prostoru. Naše spolupráce byla úžasná a zároveň mi bylo jasné, že to není poslední konzultace. Vnímala jsem, že pro dnešek máme hotovo a nic nelze uspěchat.

Již další den Lucka nadšeně volala a sdělila mi telefonicky úlevu, kterou v práci pociťovala. Napětí a strach zmizely. Domluvily jsme další termín, který je rovněž za námi. Lucka je šťastná a já pokorná. Napadá mne, že jsou věci a záležitosti, které nás přesahují a my bychom se měli pokorně sklonit a poděkovat za výsledky. Já to tak mám, poděkuji a pokračuji ve své práci dál. Dvě sezení, dvě hodiny práce a 60% zlepšení, jak uvedla Lucka. Zřejmě dobrý výsledek? Jsem vděčná za každou úlevu pro klienta znamenající zkvalitnění každodenního života. Díky za projevenou důvěru Lucko a svolení tvůj příběh zveřejnit. Těsím se na další setkání s tebou a všemi, kdo najde odvahu odstranit překážky ve svém životě. Za pokus to každopádně stojí.

©Pavla Aligová