Pracuji s metodou konstelace s figurkami. Používám dřevěné figurky nebo barevné předměty ze dřeva. Do umění této práce s morfogenetickým polem mne zasvětila rakouská  terapeutka Brigitte Becvar Jost. 

KONSTELACE ONLINE

KDYŽ NENÍ KDE BRÁT

Muž stál bez hnutí a bez emocí. Prázdný, nehybný, nemluvný podivín.

Kde se ztrácí jeho životní energie, proč ta stagnace radosti, zájmu, života?

Proč nejeví zájem o ženu a rodinu, kterou si založil? Vegetuje, přežívá sám v sobě a rodina emocionálně strádá.

Rodinná tajemství oddělují nejen rodinné příslušníky, ale hlavně osoby, kterým se zamlčely důležitá fakta. Například těhotenství mimo rodinný systém.

Tento případ se týká i Milana. V konstelaci se sešel s pravým otcem. Konečně se propojil a navnímal energii

vlastního systému. Netušil, co mu jeho matka celé roky tajila, že otcem není muž, který ho vychoval.

Rodinné vztahy v původní Milanově rodině byly vždy napjaté, nelaskané, manipulativní. Nechtěné těhotenství matky s milencem k tomu jistě přispělo. Roky přetvářky, divadla pro okolí.

Otvírání tajemství léčí a přesto není nutné vždy tajemství otevírat. Léčit je třeba tam, kde dozrál čas a systém dá svolení.
28.3.2024 
 

Se svolením přepisuji dnešní, telefonickou konstelaci. Místo "živých " zástupců používám figurky, se kterými se napojím na morfogenetické pole.

Klientka ve Švýcarsku řeší tíživou situaci ze strany manželovy rodiny, která polyká jeho finanční podporu a rodinný systém se chová se jako bezedný sud na podporu.

Manželovy pohnutky (říkejme mu třeba Mirek) teď ponechám stranou. Klíčovou postavou v příběhu je Mirkova matka a jeho bratr Štěpán. Oba se příliš nestarají o Mirka, který je s rodinou v zahraničí, ani o to, že je chce už léta vytáhnou z dluhů.

Matka se v konstelaci postavila proti Štěpánovi jako vrčící vlčice cenící zuby, chtěla ho odehnat, vyhnat z domu, kde s ní dospělý syn společně bydlí. Štěpán stál v bezpečném odstupu a prosil matku o lásku a pozornost. Z výpovědi klientky vyplynulo, že jeho matka nechtěně otěhotněla a tehdejší, potratová komise potrat nepovolila. Štěpán tedy byl už od početí zavrhnut a dodnes srdce matky nic neotevřelo.

Pozorovala jsem až dojemný postoj již dávno dospělého syna žebrajícího o lásku. Viděla jsem malého chlapce jak natahoval ruce a volal:"maminko, maminko!" Vnitřní volání Štěpána doprovázelo po celé dětství a neutichlo v jeho nitru dodnes.

To byl i podnět, který ukázala dnešní konstelace. Pracovat na ose času a nechat dítě uvězněné v mužském těle dospět. Prošla jsem fáze vývoje fyzického těla. PRENATÁL, 0 - 6 let, 7- 13 a přechod do dospělosti + současnost.

Najednou Štěpán dokázal přetransformovat lásku, kterou po celá léta vysílal k matce - "otočil" ji k sobě. To byl moment zázraku, velmi dojemná scéna....Vnitřním zrakem jsem viděla a vnímala proudy lásky tekoucí zpět, tam kam patří. Štěpán dospěl, z žebráka se stal pevný, láskyplný muž. Poprvé vnímal sám sebe. Ten okamžik se velmi těžce popisuje, přála bych vám vnímat tu neobyčejnou "událost."

Ač to běžným zrakem neuvidíme, ve spoustě dospělých těl se ukrývají malé děti. Tato fyzicky dospělá těla s mentálním "stářím" dítěte se hladově derou životem a není nikdo a nic, kdo by nasytil jejich "osamělou" dětskou duši.

Hledají si náhradu ve vnějším světě, kde můžou získat i velké hmotné bohatství. To však nezakryje jejich vnitřní strádání - chudobu lásky, blízkosti a upřímného objetí.

Dnes se děly zázraky a já jsem neobyčejně vděčná, že jsem mohla být u toho. DĚKUJI! ❤
2.1.2024 

ZATNI ZUBY!

Znáte tu větu, doporučení, které nás vyzývá vydržet to, co už je nad naše fyzické nebo psychické síly?

Mužský princip boje - zatínání zubů (Mars) pokračuje i v noci. Zatínáme zuby podvědomě, válka se sebou samým pokračuje ve spánku. Zkoušíme se vším prokousat a jde to ztuha. Neseme si v sobě trauma otce, (úspěch v materiálním světě), které přesahuje do naší bytosti a přítomnosti.

Medicína psychosomatiku ani rodové trauma neřeší, zubaři netuší, proč pacienty bolí zdravé zuby nebo naopak odchází dásně, zuby i kořeny zubů. Bezzubá ústa, záněty dásní i kořeny jsou tichými svědky rodinných traumat a pacient nese následky příčin traumatizovaného rodu.

Ranní vstávání s bolestí hlavy, krčních svalů nebo ucha? I to jsou následky nočního boje s přízraky otcova traumatu.

Nechci však kategorizovat, je nutné nahlédnout do příběhu. Často je téma komplexní z obou stran rodičů. Otec útočil, matka nechránila....

Poslala jsem mladou ženu, která řešila tyto zdravotní problémy k zubařce pro noční (měkkou) dláhu. Ta překvapeně zírala a řekla doslovně:"to by mně nenapadlo." S používáním dláhy zdravotní problémy podstatně ustoupily.

Skřípání zubů je viditelné podle nočního "obrušování" zubů. Zatínání zubů nelze vidět, pouze vytušit podle trýznivých symptomů - zdravotních problémů zasahující i čelistní kloub.

Zbavme se nočních bojů vhledem, smířením a odpuštěním. Terapeutická pomoc je často nezbytná.
‐‐----------------------------------------------------------

Jak souvisí opar s bolestmi nohou?

Požádala mne paní, zdali by bylo možné najít řešení na bolesti nohou. Kupodivu netrápily tyto bolesti jenom ji, ale i její téměř dospělé děti. Den před plánovaným termínem konzultace jsem se tedy vydala do morfogenetického pole, zdali lze "vystopovat" příčinu zdravotních problémů. Původ se mi skutečně podařilo najít a další den jsem mírně v rozpacích sdělila paní příčinu bolestí.

Když jsem jí řekla o mých výsledcích pátrání, bylo na druhé straně telefonu chvilku ticho a následně mi paní potvrdila, že dlouhodobě a opakovaně trpí opary (herpes). Dokonce se jí tvořily i na ploskách nohou.

Jenže odkud se vzalo to úporné trápení s herpesy? To je další kapitola překvapivého příběhu. Informační pole mne zavedlo do minulosti, předpokládám do období po první světové válce. Tehdy se často vraceli vojáci domů nakažení syfilisem nebo kapavkou a do rodových linií se dostávala informace, která je aktuální i dnes. Léčíme tedy následky nemocí ze systému, o kterých nemáme ani potuchy.

Paní jsem doporučila léčit původní příčinu - pohlavní nemoci svých předků.

Jenou z možností je použití homeopatik nebo esenciálního oleje z Tůje - THUJA OCCIDENTALIS.

https://bewit.love/produkt/tuje/?i=ejkczot9yeic1k

Barunka

Štěstí je, když se člověk vydá správným směrem a pokud je to na střední škole, tak je to štěstí dvojnásobné.

Dnes přišla mladá slečna. Její krásné oči na mně uslzeně koukaly a já jsem věděla, že to zvládnu a můžu ji dát něco na cestu. Povedlo se a to je pocit štěstí pro nás obě.

Z umělecké školy na kuchařku? Zdá se vám to divné? Když jsem jí to navrhla, vykouzlila široký úsměv na tváři:" Ano! To jsem přece chtěla od malička, vždy jsem v televizi sledovala vaření, pekla a vařila pro rodinu dobroty, vymýšlela recepty...."

Slečna se touží učit koreánský a dokonce dělá brigádu u Korejců. Má ráda cizinu (sestupný uzel konj. Jupiter) a jejich kulturu a vaření (MC v Raku).

Dnes mám opravdu pocit z dobře vykonané práce a slečna perspektivu, kterou si vybrala její duše. Může být pouze jedním z jejích cílů, ale důležité je, že s ním opravdu rezonuje.

JANA

Janu doprovázím v soudním, rozvodovém a majetkovém řízení od září 2020.

Včera - v neděli 1.5. jsme hovořili o soudním řízení, které proběhlo dnes 2.5.2022.

V neděli jsem detailně popsala nejen právníka ex manžela, ale i přístup Janiny advokátky a finanční návrh vyrovnání - přesnou sumu, kterou bude po druhé straně vyžadovat.

Jana mi dnes volala a ohromeně sdělovala, že vše proběhlo do detailu přesně, jak jsem den předtím tlumočila z morfogenetického pole.

Jsem spokojená a přiznám se i hrdá na kvalitu poskytování služeb zákazníkům.


PETRA
 

Před rokem jsem měla konstelaci s klientkou, která byla v rozvodovém řízení. Byla znepokojená a obávala se, že přijde o dům.

Tehdy jsem konstelačně vytestovala, že dům zůstane i nadále v jejím vlastnictví.

Dnes mi napsala, že soud dopadl v její prospěch, dům vyhrála!

Potřebuješ i ty dořešit soudní spory?

Chceš prodat nebo koupit vhodný pozemek nebo dům?

Ve firmě to drhne a nevíš, kdo ti háže klacky pod nohy?

Je to pro mne skutečný partner - partnerka pro život?
 

Lunární uzly v astrologické praxi - 12.04.2018 / 10.29 /Bonaduz

Již od počátku astrologického studia v roce 2001 mne fascinovaly dva aspekty výkladu, magicky mne přitahovaly lunární uzly a Lilith. Po dvouletém výcviku kontelací horoskopu, který jsem ukončila v prosinci 2016 ( Knutwil CH) získala moje práce definitivní směr. Pracovat v morfogenetickém poli vyžaduje teoretickou přípravu a mnoho praxe. Působit v planetárně - časovém prostoru je energeticky náročná práce. Jako terapeut přebírám zodpovědnost za paralelní existence klienta a snažím se korektury, což je ve většině případů potřeba. Nastupuje koncentrace, respekt a velká dávka pokory před něčím, co je mnohem větší než my.

Horoskop klienta je vodítkem, lunární uzly cestou k řešení záležitosti. Otevírám osu času klienta - minulost, přítomnost a budoucnost. Vstupuji s ním energeticky do nekonečného prostoru, který je na planetě Zemi vyjádřen časem (Saturn). Pracuji samozřejmě i s dalšími planetami (asteroidy a Lilith), ale podstatná pro terapii je životní cesta, která je zapsána v lunární, uzlové ose.

Jak se zbavit návyků? Proč trpím nutkavým chováním - rituály? Sebekontrola a kontrola je pro mne jedinou jistotou k přežití. Pocit izolace, strach ze všeho a z každého. Seznam strachu a obav by byl nekonečný. Lze je i jednoduše najít v horoskopu klienta. Ale jak dál? Co s nimi? Lze se strachu, obav a dalších nepříjemností klienta zbavit?

Zde jeden z příkladů z praxe:

Každému z nás občas přijde do poradny člověk a my jsme poprvé konfrontování s určitým tématem. Tak se stalo i mně.

Lucie, za mnou přišla s dotazem, zdali ji mohu ulevit od zadrhávání. Aktivní, atraktivní a na první pohled sebevědomá žena kolem čtyřicítky. Pracuje v kanceláři a má za úkol vyřizovat spoustu firemních záležitostí po telefonu. V momentě, když zvedne sluchátko se jí sevře celý hrudník a začne se silně zadrhávat. Trapnost situace ji drtí denodenně, pocit sebehodnoty v momentě telefonování na bodu mrazu.

Dohodly jsme s Luckou termín a já jsem upřímně přiznala, že je u mne první s podobným problémem, proto netuším jak to dopadne.

Sbalila jsem si moje pracovní fidlátka a ujížděla směrek k bydlišti Lucky. Přívítal mne příjemný, světlý a prostorný byt, ve kterém si přála Lucka konzultaci uskutečnit.

Pohodlně jsme usedly k velikému stolu v obývací jídelně a na základě pohledu do horoskopu Lucky jsem položila pár krátkých otázek. Tím se vlastně vždy orientuji, zdali je hodina narození správná. Začala jsem v horoskopu hledat příčinu zadrhávání a pro začátek jsem zvolila systémovou konstelaci a jako první možnou kombinaci Merkura a Pluto. Práci mi velmi usnadňoval zájem a rezonance ze strany Lucky, což není vždy samozřejmostí.

Po pár minutách práce a testování původu potíží jsme došli k výsledku, že problém jednoznačně souvisí s Luckou a nesouvisí se současným, rodinným systémem. Podle výpovědi Lucky byla příčina v dávné minulosti, v "jiné" minulosti, jak to nazvala.

Zde jsem zvolila formu působení na ose nekonečných existencí v prostoru osy lunárních uzlů. Otevřela jsem bránu času a požádala Lucku o její fyzický vstup do prostoru. Naše spolupráce byla úžasná a zároveň mi bylo jasné, že to není poslední konzultace. Vnímala jsem, že pro dnešek máme hotovo a nic nelze uspěchat.

Již další den Lucka nadšeně volala a sdělila mi telefonicky úlevu, kterou v práci pociťovala. Napětí a strach zmizely. Domluvily jsme další termín, který je rovněž za námi. Lucka je šťastná a já pokorná. Napadá mne, že jsou věci a záležitosti, které nás přesahují a my bychom se měli pokorně sklonit a poděkovat za výsledky. Já to tak mám, poděkuji a pokračuji ve své práci dál. Dvě sezení, dvě hodiny práce a 60% zlepšení, jak uvedla Lucka. Zřejmě dobrý výsledek? Jsem vděčná za každou úlevu pro klienta znamenající zkvalitnění každodenního života. Díky za projevenou důvěru Lucko a svolení tvůj příběh zveřejnit. Těsím se na další setkání s tebou a všemi, kdo najde odvahu odstranit překážky ve svém životě. Za pokus to každopádně stojí.

©Pavla Aligová