Telefon
+420 773 567 117

E-mail
pavla.aligova@seznam.cz

Pojďte nahlédnout do mé, konzultační kuchyně. Vítejte !

Co vás čeká při setkání, jak konzultace probíhá? Většinou vás požádám před konzultací o zaslání dat narození - času a místa. Pokud nemáte čas narození, je možné si požádat za malý nebo žádný poplatek v porodnici. V případě, že čas narození nemáte a nedá se dohledat, budeme pracovat bez času narození, nic se neděje.

V den konzultace vám zavolám a rozhovor probíhá většinou po telefonu. Ušetří vám to čas i výdaje za cestování, v klidu domova, v kanceláři nebo na procházce se zeptáte - budeme si povídat o záležitostech, které je třeba z vaší strany řešit a vyřešit.

Základem konzultace je konstelace, kterou během hovoru postavím bez vaší fyzické přítomnosti i přítomnosti zástupců. Výhody tohoto způsobů práce jsou pro vás velmi podstatné a hlavně konkrétní.

Nebudete vystaveni stresu, nuceni prožívat trauma. Provedu vás celým příběhem a vy budete diváky, pozorovateli. Vyslechnete si skutečný, nezkreslený a objektivní příběh o vás a záležitosti, kterou vyřešíme. Jelikož pracuji v morfogenetickém poli, mohu tedy pracovat i na ose času a nahlédnout i do budoucnosti. Nejedná se o žádné věštění, naopak, jedná se o seriόzní výpovědi založené na konstelačním výcviku absolvovaném ve Švýcarsku s mnohaletou praxí.

V mém poradenství se jedná o skutečné rozuzlení záležitostí klienta a výsledkem je jasný vhled do situace, kterou prožívá, což mu vrací životní rovnováhu. Domněnky a iluze, které si vytvořil budou nahrazeny objektivním pohledem - vhledem do dynamiky situace, tak jak je ve skutečnosti. Klient je posluchačem a tím může vypnou emocionální nálož, která ho obírá o možnost objektivního zhodnocení vnitřního nebo vnějšího sporu, který v sobě prožívá.

Emocionální vlny často rozbíjí každého z nás o útesy scénáře, který jsme si sami vytvořili. Jsme příliš polapení ve vlastním příběhu, který však často ztrácí spojení s reálným děním. Tuto situaci je možné uzdravit objektivním pohledem terapeuta, návratem z emocionálního šoku do procesu uzdravení. Je třeba objektivně pojmenovat dění, najít cestu ven do reality života, nazývat věci pravými jmény. Přijmout stávající situaci a použít ji jako odrazový můstek do nového života nebo následujících životních prožitků. Reakce na podněty se změní ve prospěch klienta, protože získá nový vhled na sebe i okolí.

Základem mého poradenství zcela jistě nejsou výhradně životní karamboly klientů, kterých jsem si v životě dostatečně nasekala i já osobně.

Lze se doptat i na záležitosti firemní, vztahové, výběr partnera jak hetero, tak homosexuálního.

Jsem zralý - zralá na zakládání rodiny ? Přeje si můj partner skutečně založit rodinu ?

Koupit pozemek nebo dům je zcela zásádním, životním rozhodnutím stejně jako investice do budoucnosti.

Tématům se opravdu meze nekladou.


Kdo potřebuje dlouhodobější "doprovod" při různých životních záležitostech, pro ty jsem vytvořila paušální honorář.

Kdy se paušál vyplatí?

Například u rozvodu, který se často táhne i několik měsíců.

Jsem k dispozici neustále (krizové momenty) a zákazník dostane díky mé práci v informačním systému naprosto jasnou strategii - taktiku jak si nenechat vypálit rybník. Jsme vždy o krok popředu, protože víme, co má druhá strana za lubem - odčítáme z informačního pole.

Při zakládání firmy, plánování malého i většího projektu.

Výběr lidí do týmu, náhled do dynamiky i loajálnosti zúčastněných.

Výběru - hledání právníka a věřte, že je jich spousta k ničemu. Ušetřím vám čas, nervy i peníze.

Při rozdělování dědictví. Natestujeme optimální řešení jak postupovat a nenechat se překvapit.

Prodej nebo koupě pozemku. Je cena i pozemek určený skutečně pro mne ? Rizika ?

S paušálem ušetříte vždycky, i kdyby jste chtěli jen dvě nebo tři telefonické - mediální konstelace za rok. Nikam nemusíte chodit, dostanete jasné informace i řešení. Nezáleží zda se nacházíte na druhé straně zeměkoule, dostanete vždy rychlou odpověď. Na e-maily odpovídám okamžitě, termín konzultace dostanete rovněž co nejdříve.

Hodnota mého poradenství je v preciznosti mé práce, nikdy vás nenechávám čekat a beru vaši záležitost opravdu vážně. Naprostá mlčenlivost je zaručena.

Honorář za hodinovou konzultaci je 1200 korun, rozhodující je váš pocit, že se vám konzultace skutečně vyplatia.

Za každým vítězem stojí jeho poradce a "absurditou" ve sporech je pocit vítězství protějšku, který ve skutečnosti prohrál. Teprve čas ukáže skutečného vítěze.