Telefon
+420 773 567 117

Provedu vás příběhem vašeho života, budete posluchači i pozorovateli zároveň.Vyslechnete si objektivní příběh o vás a záležitosti, do které potřebujete vnést světlo. Jelikož pracuji v morfogenetickém poli, mohu tedy pracovat i na ose času a provést "korektury" v systému. Nejedná se o žádné čarování, jedná se o seriόzní analýzu založenou na konstelačním výcviku absolvovaném ve Švýcarsku s mnohaletou praxí.

V mém poradenství se jedná o konkrétní záležitosti klienta a výsledkem je jasný vhled do situace, kterou prožívá, což mu vrací rovnováhu. Náhledy a přesvědčení, které si vytvořil budou nahrazeny objektivním vhledem do situace. Klient je posluchačem i vypravěčem příběhu.

Emocionální vlny často rozbíjí každého z nás o útesy scénáře, který jsme si sami vytvořili. Jsme příliš polapení ve vlastním příběhu, který však často ztrácí spojení s reálným děním. Tuto situaci je možné uzdravit objektivním pohledem terapeuta, návratem z emocionálního šoku do procesu uzdravení.

Je třeba objektivně pojmenovat dění, najít cestu ven do reality života, nazývat věci pravými jmény. Přijmout stávající situaci a použít ji jako odrazový můstek do nového života nebo následujících životních prožitků. Reakce na podněty se změní ve prospěch klienta, protože získá nový vhled na sebe i okolí.

Můžete se ptát třeba na.....

Firemní, vztahové záležitosti.

Jsem zralý - zralá na zakládání rodiny ? Přeje si můj partner skutečně založit rodinu ?

Koupit pozemek nebo dům je zcela zásádním, životním rozhodnutím stejně jako investice do budoucnosti.

Rozvod, který se táhne i několik měsíců.

Kdy založit firmu nebo plánování malého i většího projektu.

Výběr lidí do týmu, náhled do dynamiky i loajálnosti zúčastněných.

Výběru - hledání právníka, ušetřím vám čas, nervy i peníze.

Při rozdělování dědictví - natestujeme optimální řešení jak postupovat a nenechat se překvapit.

Prodej nebo koupě pozemku. Je cena i pozemek určený skutečně pro mne ? Rizika ?

Buď se setkáme osobně nebo si zavoláme.
Nezáleží zda se nacházíte na druhé straně zeměkoule, dostanete vždy rychlou odpověď. Na e-maily odpovídám okamžitě, termín konzultace dostanete rovněž co nejdříve.

Hodnota mého poradenství je v preciznosti, nikdy vás nenechávám čekat a beru vaši záležitost se vším respektem. Naprostá mlčenlivost je zaručena.

Honorář -  1 500 korun, Deutschland, Österreich 80 €, Schweiz 120 CHF za konzultaci.

pavla.aligova@seznam.cz 
tel. 773 567 117