Příběh LEONA - CROHNOVA CHOROBA

10.06.2017

V roce 2007, tehdy mi bylo 13 let, jsem od lékaře obdržel diagnόzu Morbus Crohn. Trpěl jsem velkými bolestmi břicha, nevolností,vyčerpáním, ubýváním na váze. Vyzkoušel jsem spoustu léků, ale ty měly silné vedlejší účinky. Nejdřív to byla spousta preparátů s kortizonem a Azathioprin. V roce 2011 se přidalo zauzlení střev, rychlá operacea změna terapie s účinky léku Remicade.V celém mezidobí jsem vyzkoušel spoustu alternativních metod, které však vykazovaly jen nepatrné zlepšení.V roce 2013 přestal lék Remicade účinkovat a byly mi naordinovány každy druhý týden infúze lékuHumira.O pár týdnů později jsem objevil přípravek Daily BioBasics.Pociťoval jsem velkou odezvu ve střevech. Další měsíc jsem vyzkoušel preparát s organickousírou MSM. Chtěl jsem vyzkoušet jeho protizánětlivé, detoxikační a v neposlední řadě bolest tišící účinky. V červenci 2013 jsem začal MSM užívat pravidelně a pokračoval s injekcemi Imunsupresivum. Z důvodu velkých bolestí břicha v prvních dnecha následného zhoršování stavu jsem koncem září injekce zcela vypustil. Po týdnu bolesti zcela ustaly, nadýmání i nevolnosti zmizely. Pokračoval jsem tedy dál s MSM.Začátkem října2013jsem začal se studiem práva a zatím se bolesti nedostavovaly. Již dlouho jsem se necítil tak dobře. Na konci října 2013 jsem začal být nedůvěřivý k tomu, že je mi tak dobře a pro jistotu si objednal další injekce. Ty zůstaly nedotčeny v ledničce. Balíky s Daily BioBasics a MSM, které přišly poštou jsem ani nerozbalil a domníval se, že už to prostě není potřeba. Dojídal jsem balení MSM. Občasjsem užil, podruhé zapoměl...V srpnu 2014 jsem skončil s neskutečnými bolestmi břicha a zvracením na pohotovosti. Sřevo se silně zanítilo a hrozilo mi opětovné zauzlení aprasknutí střeva. Jen o chlup jsem unikl operaci. Během dalších 2 týdnů strávených v nemocnici jsem si uvědomil v jakém stavu se nacházím. Moje situace byla doslova a do písmene smrtelně vážná. Věděl jsem, že musí následovat změna. V knihkupectví jsem vyhledal knihy o životosprávě -účinku zelené stravy a pořídil si mixér s 30 tisíci otáčkami za minutu.Od té doby si připravujidenně zelené Smoothie a užívám:

MSM 8 tablet AloeVera Tabs 3 kapsleCAL-MAG Plus8 tabletŽelezo (Iron Plus)2 tabletyVitamin D&K2 tabletyTripple Protein Shake1 odměrkuDaily BioBasics1 odměrkuDále piju denně X Cell, beru 2 kapsle OmeGold, 4 tablety Proanthenol a jednu kapsli Discovery.

Pravidelností užívání těchto produktů vymizely všechny příznakyMorbus Crohn. Citím se zdravý, vitální a každým dnem stoupá chuť k jídlu.S pozdravy Leon KurschatkeInformace o produktech: Pavla Aligová

p.aligova@bluewin.ch