MSM (Methylsulfonylmethan)                    v systémové konstelaci

26.12.2016
25.12.2016 14:36

MSM (Methylsulfonylmethan) v systémové konstelaci

MSM Plus - produkt, který užívám je vysoce kvalitní receptura MSM (Methylsulfonylmethan) s Molybdenem ve formě Natriummolybdenu podporující látkovou výměnu aminokyselin pro udržení zdravých kloubů. Preparát neobsahuje lepek.

Jednoduše vyjádřeno a bez nutných, chemických pouček se chci podělit o zkušenosti, které jsem pocítila na vlastním těle během 2 měsíčního užívání MSM tablet. MSM užívám denně.

Včera mne přepadl virus, bolení hlavy a bolesti v krku (hurá Vánoce!). Znáte ten příšerný stav, kdy se chce člověk zavrtat pod peřinu a vypnout celý svět? Večer před spaním jsem užila 4 tablety a díky nim nepocítila nepříjemné projevy chřipkové bolesti těla a kloubů. Jelikož se s odbornými chemickými vzorci nekamarádím, začala jsem hledat jednoduché vysvětlení pro účinky této, pro mne skoro zázračné substance. MSM je vlastně síra, nutná pro normální, tělesnou funkci a strukturu minerálů. Síra se v těle podílí na výrobě aminokyselin kolagenu, proteinů kůže, šlach, kůže samotné, vlasech, kostech, zubech a inzulínu. Síra je mimo jiného obsažena ve žluči a podílí se na spalování tuků. Působí na správnou funkci imunitního systému a vnitřní očistu těla.

Přejdu však pro mne k podstatnému poznání s užíváním MSM a tím je změna myšlení. Začala jsem být vnitřně silnější, začala jsem vnímat moji vnitřní sílu. Z počátku jsem si říkala, že to je jenom nějaká doměnka, subjektivní postřeh. Prostě si něco domýšlím?

Jenže jsem člověk zvídavý a řekla jsem si, když můžu stavět horoskopy a systémové konstelace, proč bych nemohla vstoupit do energetického pole produktů, které sama užívám a doporučuji mým klientům? Rozhodla jsem se konstelačně testovat vhodné produkty pro mne a mé klienty. Proč by měli užívat preparáty, které jsou na špičkové úrovni, ale neodpovídají jejich potřebám? Proč bych měla užívat produkt neodpovídající aktuální potřebě mého těla? Ženy po padesátce mi jistě velmi porozumí....§ Začala jsem tedy testovat konkrétní preparáty a přicházím k velmi zajímavým výsledkům.

Zůstanu konkrétně u MSM.

Upustím zde od vysvětlování techniky, kterou při testování používám. Jsem vyškolený terapeut a absolvovala jsem 2letý výcvik ve švýcarském Knutwilu.

Překvapila mne naprosto stejná reakce rozličných klientů na MSM a jeho stejné umístění v konstelaci. Substanci si vždy postavili na vlastní hlavu, což naznačuje působení na mentální úrovní, tedy mozek. MSM mi vždy popsali jako příjemný, lehký pocit a předmět manifestující MSM si vždy chtěli ponechat. Pokud klient pokládá předměty do své bezprostřední blízkosti, znamená to, že jeho podvědomí souzní s produktem a klient si ho vybral.

Dalším překvapením pro mne byl účinek MSM na Hypotalamus a třetí oko. MSM čistí Hypothalamus, startuje proces "prohlédnutí." Člověk přestává být apatický a manipulovatelný. Bylo mi předáno poselství k užívání MSM a proměně lidského chování. Při pravidelném užívání by člověk ztratil potřebu válčení, ustaly by války na naší planetě Zemi. Zůstala jsem poněkud v rozpacích, ale předávám zprávu bez subjektivního hodnocení.

Chci však dodat, že jsem testovala POUZE přípravky, které používám pro mé klienty a tedy neručím za produkty jiných firem.

Pavla Aligova