Lilith v horoskopu muže  ve znamení Vah

01.01.2017
11.12.2013 17:19

Lilith ve znamení Vah

Muži s Lilith ve Vahách žijí často již od raného dětství autonomně a vzdálení od emocionálního života dospělých. Vytváří si v pozitivním slova smyslu svůj osobní obraz - sebe sama, který je osvobozený od společenských dogmat. Na druhé straně však postrádají určitý způsob (zvyky, tradice) společenského, kulturního života, což jim způsobuje těžkosti v sociálních kontaktech, pocit odcizení a vyřazuje je z určitých, společenských kruhů. Vzor otce, jeho obraz, vliv na chlapce s Lilith ve Vahách je nejdůležitějším ze všech ostatních znamení Zvěrokruhu. V dospělosti obraz otce přeceňuje nebo zpochybňuje. V podstatě je to člověk s příjemným vystupováním, má rád kontakty. Často však klopýtá o nekonečné hledání vlastní identity, což ho svede ze stezky a vmanévruje do stok temných myšlenek i činů. Setkává se s vnitřním, negativním obrazem Animuse, jeho animální náturou. Normativní požadavky okolí vyplňuje pouze zdánlivě a za jeho maskou ukrývá extrémistické a nevyvážené pohnutky. V případě, že je schopen se osvobodit od předsudků mužského světa, emancipovat se od jeho postojů, tehdy se mu naskytuje možnost vymanit se z vlivu (ovlivňování) a svodů, které mu svět nabízí. Má šanci se stát moudrým,vyváženým, přátelským mužem s láskyplnými kontatkty.

S postavením Lilith ve Vahách máme nejenom spoutu herců, ale i politiků, což není ve znamení diplomacie - Vah žádným překvapením. Ne vždy je však jejich vyvážený charakter k rozeznání a budí častěji rozpaky jako například politik Silvio Berlusconi (Slunce rovněž ve Vahách), Daniel Cohn-Bendit nebo Benito Mussolini. Neunavný propagátor míru a rovnosti Nelson Mandela (zemřel 05.12.2013 v 19.50 h. SEČ, Johannesburg), John McCain, Klaus Wowereit, Hans-Dietrich Genscher, Herbert Hoover, Benjamin Franklin, Woodrow Wilson - těmto mužům určitě nechybí sebevědomí projevu.

V hospodářské politice rozvinul John Maynard Keynes teorii o insvesticích v dobách krizových a úsporách v časech nadbytku.

"My všichni jsme papež" prohlásil Benedikt XVI. (Joseph Aloisius Ratzinger), který je rovněž zástupcem Lilith ve Vahách. Zviditelnil jako zprostředkovatel obranu tradiční křesťanské doktríny a tradičních hodnot.

Martin Niemöller (14. ledna 1892, Lippstadt - 6. března 1984, Wiesbaden) byl německý teolog, luteránský pastor, zakladatel a vůdce církve. Je znám jako nejvýraznější osobnost protestantských odpůrců nacismu.

Základní elixírem zmanení Vah je schopnost spojovat, touha po diplomacii a míru.

V podvědomí fanoušků zůstala scéna z koncertu na Jamaice, kdy Bob Marley vytáhl z publika ministra s jeho opozičním kolegou a vyzval je, aby si podali ruce.

Seal byl v manželském vztahu s Heidi Klum (Lilith ve Střelci) a stále vystupuje pro smířením mezi černými a bílými.

Mezi komponisty s Lilith ve Vahách patří Arnold Schönberg, Leonard Bernstein, Gustav Holst a Georges Bizet (opera Carmen) - zcestovalí, osobitě ležérní chlapíci se smyslem pro detail i zpracování jejich muzikálního stylu

Existuje zřejmě velmi málo muzikantů, se kterými si nezahrál Eric Clapton.

Pete Townshend je desítky let na cestách s různými hudebníky na společných music session, přestože měl na počátku působení tendenci rozbíjet po koncertě hudební nástroje. Balada Nothing Else Matters v podání Kirka Hammetta (Metalica) a její hard-rockový styl se těší oblibě u svatebních párů.

U Bei Django Rheinhardt, Rod Stewarta, Roy Orbisona nejsou rockové tóny slyšet tak jednoznačně jako u Ritschieho Blackmore (Deep Purple) nebo Anthonyho Kiedise (Red Hot Chili Peppers). Otázkou zůstává zdali půjdou Tom a Bill Kaulitz (Tokio Hotel) v jejich šlépějích.

Mezi sympaťáky s Lilith ve Vahách se řadí Robert Redford, Clark Gable, John Travolta, Quentin Tarantino, Daniel Radcliffe (Harry Potter), John Malkovich, Roger Moore, Jackie Chan, Tom Selleck, Peter Falk, Gary Cooper, Denis Hopper, Burt Reynolds nebo elegantní Danny DeVito. Jim Henson vedl své loutky v různých televizních pořadech, jako Sezame, otevři se a Muppet Show. Dále ve filmech The Muppet film a The Great Muppet Caper. Dočkal se dokonce oscarových nominací v kategorii režie animovaného filmu.

Symboliku řeči kultivovali spisovatelé G.K.Chesteron, Henry Miller, J.D. Salinger, William Butler Yeats, Gabriel García Márquez a Franz Kafka. Jejich komunikaci s cizincem v sobě samém prezentuje právě spojení Lilith ve Vahách.

Módní návrhář Louis Vuitton se celosvětově proslavil luxusními kufry.

Yves Saint Laurent, jeden z nejvlivnějších homosexuálů a francouzských návrhářů vyvinul emancipované, módní obleky pro ženy.

Mezi astrology najdeme jména jako Alfred Max Grimm, Alexander von Prónay nebo Reinhold Ebertin. Dokázali oslovit i publikum se základními, astrologickými vědomostmi. Franz Hartmann byl autorem většiny textů teosofického časopisu Lotusblüten, jehož první vydání vyšlo v roce 1908. Astronom zabývající se astrologií Tycho Brahe (narozen1546, zemřel 1601 v Praze) je považován za nejlepšího a nejpřesnějšího pozorovatele hvězdné oblohy, jenž byl překonán až šedesát let po vynalezení dalekohledu.

S konstelací Lilith ve Vahách najdeme mágy a okultisty jako například Harryho Houdini, Františka Bardona a kabalistu jménem Papus.

Paracelsus byl znám již před 500 lety jako propagátor alternativní medicíny.

Zdá se, že muži s Lilith mají spoustu známých a jsou schopni ustát nejednu aféru. Jejich odborné znalosti se pojí se zájmem o člověka z čehož vyplývá komplexní výsledek ku prospěchu celku. Justus Liebig, zakladatel organické chemie byl nejen géniem v experimentování, ale i autodidaktem (samouk). Nicola Tesla neměl žádné, ukončené vzdělání. Carl Friedrich Gauss (30.04.1777) se stal prvním, kdo dokázal platnost kvadratické reciprocity. Dalším géniem je Richard Feynman (citát: "Věda je dlouhou historií školení o tom, jak si přestat lhát do kapsy."), který na dovolené v Mexiku bez znalosti astronomie objevil cykly Venuše.

Garri Kasparov byl vyhlášen za nejlepšího hráče šachu všech dob a působil i v politice. Benjamin Franklin objevil hromosvod a stal americkým prezidentem.

Mezi mediálně známou osobnost jistě patří redaktor a zakladatel Wiki-Leaks - řečník Julian Assange, který za posledních několik let zveřejnil množství utajovaných dokumentů.

Zrozenci s Lilith ve Vahách jdou často statečně svoji vlastní cestou i v těžkých osobních a společenských situacích.

Autor: Andreas Bleeck

Překlad: Pavla Aligová