Lilith v horoskopu muže ve znamení Lva

01.01.2017

26.05.2013 19:08

Lilith ve znamení Lva

Pocitově vnímá muž své postavení Lilith ve Lvu jako přítomnost v nežádaném Universu, byl vysazen omylem na jiné planetě. Ve špatném čase na špatném místě, role poraženého mu stále šlape na paty. Příklad nezaměstnaného útočícím na politika a následovný výstup do dobře placené funkce by byl v tomto případě spíše pohádkou než skutečností. Většina mužů s Lilith ve Lvu zůstavají ve vnitřním záporném nastavení věčného smolaře. Možná chyběla malému, hrdému samotáři už v dětství nutná porce porozumění pro jeho jedinečnou roli nebo jej později připravily o iluze zkušenosti se ženami. Vykoupením aspektu Lilith ve Lvu je jemný přístup k vlastní mužnosti, skromné a jednoduché vystupování. Pozitivní rezonance s okolím je nutná pro rozvoj kreativity dřímající v srdci tohoto jedince.

Typickými příklady pro tuto konstelaci obsahující sexuální přitažlivost a vědomý perfekcionismus ve vystupování jsou Mick Jagger, Keith Richards, Elvis Presley nebo Roger Waters (Pink Floyd). Dalšími jsou Jimmy Page (Led Zeppelin), Jimmy Somerville, kteří vlastní smysl pro dramatický výstup. Nepřehlédnutelnými postavami s hrdým, majestátním vzezřením nacházíme mezi herci jako Jeff Goldblum, Robert de Niro, Mickey Rourke, George Clooney, Rock Hudson, Ben Kingsley, Chevy Chase, Sam Shepard, Steven Seagal nebo Patrick Swayze.

Odvážné vystupování s grácií je možné pozorovat u Freda Astaire a Sammyho Davise jun. jejichž role propojovaly taneční pasáže. Miles Davis , B.B. King (král ve jméně) a Duke Ellington hráli rádi s různými muzikanty. Za vtipné baviče je možné označit Pierre Richarda, Dana Aykroyda (Blues Brothers) a Eddie Murphyho. Jerry Lewis započal kariéru komika s Deanem Martinem.

Mezi nejznámější skladatele s Lilith ve Lvu patří Richard Strauss, Antonio Vivaldi a Sergei Rachmaninow. Herbert von Krajan složil hymnu EU a Enriko Caruso je jedním z nejznámějších zpěváků operních árií a patří i dnes k nejvýznamějším interpretům operetního světa.

Naopak ve světě politiky se řadí k nejodvážnějším, charismatickým mužům budoucnosti John F. Kennedy, Salvador Allende, Wladimir Putin, Lech Walesa, Ho Chi Minh, Franklin D. Roosevelt, Charles de Gaulle a Dwight D. Eisenhower.

U všech těchto osobností je možné vypozorovat jakési napětí v držení těla, které je patrné třeba u Baraka Obamy (pocit moci může i oslepit, jak bylo patrné u předávání nobelovy ceny za mír). Za neúnavného bojovníka v čele bojové fronty platí Oskar Lafontaine.

Bankéř J.P.Morgan byl nejvlivnějším člověkem jeho časů. Martin Luther byl znám bojem proti svým vlastním vášním. Podobně na tom byl Charles Manson, Marquis de Sade a Carlos Castaneda, kteří prožili život v ústraní veřejného života.

K literátům s Lilith ve Lvu patří James Joyce, Franz Werfel, Stefan Zweig, Leo Tolstoi, Victor Hugo (Les Miserables).

Hugh Hefner (Playboy) si potrpěl na jasné, perfektní formy stejně jako umělec všech dob Michelangelo.

Otevřeného ducha lze bezesporu vyčíst z každého slova Ernesta Hamingwaye, Ericha von Däniken a Carla Sagana. Neale Donald Walsch vlastní konjunkci Lilith, Pluto a Jupiter (12.dům) ve znamení Lva. Dovede si představit komunikaci s Bohem u někoho jiného?

Jediným možným zástupcem by snad mohl být televizní kněz Jimmy Swaggart.

Guruové Maharishi Mahes Yogi a Sri Aurobindo zkoumali meditaci s vědeckého pohledu. Walter Raleigh a Isaac Newton se snažili o propojení religionu a vědy dohromady.

Počínaje Gerolamem Cardanem přes Johanese Keplera, Alfreda Frankhausera, Sephariala, Johannese Velowa, dále ještě Karl Brandler-Pracht a Peter Fraiss, tito všichni byli protagonisty astrologické komunity a zástupci fundovaného, astrologického vzdělání.

Autor: Andreas Bleeck

Překlad: Pavla Aligova