Lilith v 8.domě

10.12.2016

Společná návštěva Lilith v domu smrti, sexu, peněz našich příbuzných, kreditů bank, genetické výbavy, moci, bezmoci a manipulace nám může přinést zajímavá odhalení. Lilith s Plutem jsou nerozluční spojenci v záležitostech definitivního ničení i sebezničení.

Na obětní oltář Pluta jsou Lilith pokládány i lidské oběti v podobě zemřelých rodinných příslušníků, sebevrahů nebo osob, které se fyzicky zcela oddělí od rodiny.

Nárok na dědictví končí za podivných okolností prázdnou peněženkou, zrovna jako naděje na vysoké postavení ve společnosti nedojde naplnění.

Jedinec je fascinován zážitky, které hraničí s nebezpečím života. Bez ohledu na tělesnou bolest či ztráty hledá příležitosti jak svoje touhy naplnit, cítí se jako dravec na lovu, který chce za každou cenu usmrtit svoji oběť. Je to hra s ohněm, který může zahřát, ale i vše proměnit na popel. Kdo se stane obětí a kdo zločincem? Jedinec s tímto aspektem má na výběr.

Období neuhasitelné touhy po sexu se střídají s obdobími absolutní abstinence a zapřením sexuality. Jedinec chce zlomit všechna tabu témata týkající se sexuality a prožívat ohnivé stavy extáze. Při představě, že se při sexuálním aktu vydá na milost a nemilost druhé osobě, odhalí se do morku duše, v něm však vyvolá naprosté vystřízlivění a zapíná záchrannou brzdu.

Jedinec s tímto aspektem si je zcela vědom jakou moc sexualita ukrývá a je schopen ji využívat ve svůj prospěch. Je to však skvělý taktik a málokdo je schopen jeho hru prohlédnout. V této hře se hraje o všechno, a nebo o nic. Je lepší mít plutonickou Lilith pod kontrolou než naopak, avšak člověk schopný se na tyto energie napojit, je pozitivně využít se stane vítězem nad vlastní smrtí. I kdyby jí měl být třeba "obyčejný" orgasmus.