Lilith v 7.domě

10.12.2016

V domě partnerských svazků vyvolává Lilith podobnou magnetickou přitažlivost jako v domě prvním. Z člověka vyzařuje záhadná, nevysvětlitelná energie, která upoutává pozornost publika. Ve vztazích je třeba vyčistit karmické dluhy nasbírané v minulosti. Muže přitahují vnitřně silné ženy, pro které jsou ochotni podstoupit i riziko skandálu, ženy podvědomě přitahují muže, kteří chtějí odkrýt jejich závoj nedotknutelnosti. Lilith však staví mezi vlastníky tohoto aspektu a jejich obdivovatele bariéru nedostupnosti a nerozhodnosti. Tento aspekt je často spouštěčem nevyhnutelných karmických vztahů, přitažlivosti, která je silnější než vůle člověka. Velmi známým je příběh Romea a Julie.

Možnost velmi komplikovaných vztahů, kdy je jeden z partnerů zadaný či jinak nedostupný. Tento vzorec vztahů se může často opakovat, přináší neuspokojení a nenaplněnou touhu. Skutečnou příčinou je však podvědomý strach vstoupit do partnerského spojení, ve kterém se jedinec cítí nejistý, vydaný napospas partnerovi.

Z hluboké lásky se může vyvinout i bezbřehá nenávist.

Smlouvy z minulosti, přísahy věrnosti na věky.

Ženy s Lilith v 7.domě si často hledají podstatně starší muže.

Pokud je Lilith příznivě aspektovaná u obou partnerů, je vhodné počítat s velmi intenzivním, vášní naplněným vztahem, který neutone v každodenní rutině a nezanikne ani v těch nejtěžších zkouškách. Bude neustále vyživován kosmickým paprskem lásky tajemné Lilith.