Lilith v 7.domě a ve znamení Vah

11.12.2016

28.02.2016 19:33

Lilith v 7.domě

Sedmý dům pojednává o vztazích a setkáních. Zde se odehrávají přímé kontakty ve formě milostných nebo pracovních partnerství, branou sedmého domu vstupují do života přátelé i nepřátelé. Z postavení 7.domu lze vyčíst vzorec vztahů z raného dětství, které si děcko přebírá do dospělosti.

Tvá Lilith v sedmém domě působí silně na jednotlivce i celé publikum. Okolí tě vnímalo již v dětství jako erotický magnet a proto vnímáš nebezpečí, které vztah ukrývá. Zde působí Lilith přes vztahy, tedy na intimní rovině a nelze vyloučit nepřiměřenou zkušenost v raném věku. Buď jako přihlížející nebo oběť. Později nastupují divoké vztahy založené na přitažlivosti a odtaživosti. Hluboko v tobě hlodá strach ze zranění, zneužití a opuštění, v případě, že přijmeš vztah se vším všudy. Proto zůstáváš nepřístupná a uzavřená, namísto aby jsi se otevřeně ke vztahu přiznala. Možná máš pocit, že si musíš vzah vybojovat? Ovládáš hru mezi sváděním, touhou a sexualitou. Vyhledáváš vztahy vymykající se společenské normě.

Přání nebýt na partnerovi závislá nebo obavy ze sexuálního zneužití ti přivádí do cesty muže, kteří se nechtějí nebo nemohou vázat a neopětují tvoji náklonnost. Ve finále převažuje pocit oběti nebo nutnost se obětovat. Jakmile se tento vnitřní pocit dostaví, vztah radikálně ukončíš.

Uč se překonávat svůj vnitřní odstup, u protějšku rozeznávat moment zájmu a jeho přijetí. Instinktivně potkáváš lidi, kteří tě vnímají intenzívněji, než ty sama sebe, což je nesmírný dar. Podvědomě si pocit vytěsňuješ, zkus celou silou, jednoznačným, průhledným chováním udělat krůček směrem k protějšku. Není nutné vidět za každým rohem nebezpečí ze zneužití, obávat se neustále závislosti na druhém. Ukonči věčnou hru na kočku a myš. Postav se čelem ke zrození nového vztahu i přesto,že jej ostatní nevítají. Žij a prožívej totálně erotiku i lásku.

Lilith ve znamení Vah

Lilith ve Váhách je nejjemnější forma prožitku z jinak radikálních forem všech, dvanácti znamení. S bohyní lásky - Venuší, vládkyní Vah jsou vztahy absolutně centrální téma. Přesto přínáší energie Lilith do sedmého domu rozporuplné vnímání vztahů. Na jedné straně touží po obdivu a zájmu, na straně druhé umí být chladná, odtaživá až radikálně odmítavá. Rozpor spočívá v potřebě být obdivovaná, milovaná a nutnosti žít jen podle svých představ. Charisma a sex-appel těchto lidí nelze přehlédnout, jejich aura vyzařuje nepřístupnost.

Ženy, u kterých není energie Lilith integrovaná podstupují kompromisy a nechají se přemluvit k nečemu, co ve skutečnosti odmítají jen proto, aby byly milovány. Na úrovni financí hrozí nebezpečí zneužití nebo z naivní důvěřivost velké pochybení. Touha po obdivu a oblíbenosti mohou vést k závislosti. Hledá uznání a podstoupí i riziko anorexie, jen aby byla milovaná. Ve vztazích může mít aféru s více muži najednou nebo vystupuje odmítavě. Její vztahy zůstanou rozporuplné nebo nemožné, pokud se nezbaví závislosti na posudku protějšku, blízkých nebo okolí.

Žena s integrovanou energií Lilith si užívá umění, mladistvé a erotické vyzařování. Hledá si silné a rovnoprávné partnery v soukromém i pracovním životě. Zůstáva tak dlouho sama, dokud si nenajde skutečně vhodného partnera nebo partnerku na stejné úrovni. Následně žije životem různých odstínů svádění směrem k extázi. Udržuje přátelské vztahy se silnými ženami a kamarádkami. Dokáže být věrná jedinému muži, přestože jej podvádí s několika milenci a hraje s otevřenými kartami.

Muž s neintegrovanou Lilith je poměrně "zženštělý." Hledá ženu, která by splnila všechny jeho představy nebo ještě víc. Pokud ji najde je schopen se totálně podřídit a ona s ním nakládá jak se jí zachce. Nebo ji odmítne. Pokud v něm převažuje homosexuální stránka osobnosti, žije ji tajně - žije dvěma životy.

Muži s integrovanou Lilith žijí ženskou část osobnosti většinou přes různé směry umění. Jsou šarmantní, charismatičtí a umí tahat za nitky dění, aniž by si toho někdo povšimnul. Bývají velmi oblíbení u žen a často homosexuální. Svoji sexuální orientaci prezentují na veřejnosti šarmantně a jako samozřejmost.

Pokud máte protějšek s Lilith ve Vahách, prožíváte hezký a zajímavý život se všemi odstíny, na kterých společně zrajete. Jste obdarováni šancí dosáhnout zcela autentický vztah propojený s nejvyšší úrovni lásky.

Autor textu: Silke Schäfer

Překlad: Pavla Aligova