Lilith v 1.domě a ve znamení Berana

11.12.2016

19.10.2015 08:48

Milí příznivci astrologie, kamarádi i milovnící Lilith, dnes začínáme! Připravila jsem pro vás se svolením autorky, Silke Schäfer, sérii překladů o Lilith. Těším se na vaše ohlasy. Pokud někdo neví, ve kterém domě nebo znamení se jeho Lilith nachází může mi napsat do pošty:

p.aligova@bluewin.ch

Lilith v 1. domě

V prvním domě jde o způsob vystupování, jak se prezentuješ okolí. Pokud máš Lilith v 1.domě, odkrývá vnitřní rozpor mezi přáním vysokého uznání protějšku a současně nenápadné stahování sil do ústraní. Obáváš se, že by jsi zabrala hodně místa, nejsi zvyklá, aby tě někdo obdarovával podporou, přestože v tobě dřímá enormní síla. Cítila jses odmítaná životem, oslabována a neschopna se prosadit.

Vyzařuješ neobyčejnou sílu, ale tvoje řeč těla vysíla zcela jiné signály. Již od prvního okamžiku, kdy dochází ke konfrontaci, zaujímáš obrannou pozici. Důvodem je strach ze ztráty nezávislosti,což opakovaně brzdí důvěrný kontakt s protějškem.

Najdi si vlastní, osobitý, třeba i drzý styl vystupování. Pochop, že není možné, aby tě všichni milovali a koukej v prvé řadě milovat sama sebe!

Lilith v Beranu

Pokud se nachází Lilith v osobním horoskopu ve znamení Berana, máme do činění s nesmírně silným postavením. Vládcem znamení Berana je Mars a pokud Lilith načerpá - spojí se s ohnivou energií Marse, nedá se ničím zabrzdit. Toto je skutečně divoká kombinace a propůjčuje jedinci dynamiku, která může být osvěžující a zároveň působit jako rozjetý vlak bez bezpečnostní brzdy. Je třeba zvážit rozporuplné prožívání (lunární aspekt) Lilith, cykly radikální dominance a rozhodnosti střídají momenty nerozhodnosti a nedostatku síly, zeslabení.

Žena neschopna integrace ohnivé Lilith ve své osobnosti většinou transportuje její nespoutané síly směrem k partnerovi, který rád ochotně přebere roli vůdce. S integrovanou Lilith - Beran energiií vykročí žena neohroženě po své cestě a není ničeho, co by ji zabránilo v pohybu. Je rozeným vůdcem, úspěšná ve svých předsevzetích, přestože ne každý stačí jejímu, svižnému tempu a ne každý sdílí její nadšení. Lilith v Beranu však instinktivně uhání za svým, životním cílem.

Muž neschopný integrace Lilith v horoskopu pociťuje strach. Bojí se žen s velkými ambicemi a schopnostmi, přestože po takových (ženách) tajně touží. Nezbývá mu nic jiného než jejich schopnosti ponižovat a zesměšňovat. Muž s integrovanou Lilith v horoskopu vyhledává silné ženy, které se nachází na stejné úrovni. Jsou si rovni v každém ohledu, prožívají a objevují společně naplňující sexualitu. Přes mužovu dominanci je žena schopna rozvinout vnitřní sílu a naučit se ji konstruktivně používat.

Sdílet život s jedincem s Lilith v Beranu je velký zápřah a obstojí jen protějšek s pevnými nervy.

Známé osobnosti s Lilith v Beranu:

Madonna

Merlyn Streep

Michael Jackson

Mahatma Gandhi

Agáta Hanychová

Ewa Farna

Petra Braunová

Autor: Silke Schäfer

Preklad: Pavla Aligova