Akce nebo manipulace ?

28.12.2016

Akce nebo manipulace?

Pia seděla jako hromádka nestěstí. Drobná, jemná žena s nádechem tajemna. Tmavé oblečení jí na optimismu nepřidalo, uslzené oči za skly brýlí těkavě uhýbaly mému pohledu.

Při zahloubání do horoskopu mne napadlo jak vlastně používá sílu? Beran s náloží planet v Beranu utopených ve 12.domě, korunovaných Lilith. Osa lunárních uzlů Býk - Štír.
Jak moc musí být tato žena bezmocná? Jak nakládá s vlastními silami? Jak se prosazuje? Zeptala jsem se. Pia nasadila nahořký úsměv a krátce odpověděla:"manipuluji své okolí."

Postavila jsem Piu na plachtu horoskopu, ať si navnímá prapůvodní, vitální energii Berana a Slunce. Žádná sláva. Vitalita, individualita, hravost, nic moc. Pracovaly jsme dále a při spojení Lilith s Neptunem, ač je má v horoskopu propojené trigonem, naběhla velmi negativní reakce. Okamžitě jsem pochopila, že zde musím být na velkém pozoru a je třeba změnit techniku. Pia je psychicky labilní a trpěla v minulosti depresemi.

Pozvala jsem Piu ke stolu a pokračovaly jsme s konstelací na stole, což znamená s figurkami a předměty. Situace se příjemně stabilizovala. Začaly se ukazovat kontury ženské síly a její skutečné identity. Pia aktivně přihlížela a začala sama sobě manifestovat vlastní, skutečnou sílu, působení esence ženské síly. Aktivitu, sílu a motivaci symbolizuje v mužském i ženském horoskopu Mars. V tomto sezení se však ukázalo, že je to velmi zavádějící a myslná, astrologická definice.

Manifestace Marse v ženském horoskopu byla nesmírně jemná, přesto velmi mocná a jednoznačná. Nádherná energie, která nás obě přivedla v úžas. Nemohly jsme se jí nabažit... Manifestace čisté, akční síly. Nádhera!

V prostoru však ještě chybělo řešení. Jak použít vlatní sílu a přestat manipulovat? Dala jsem mentální dotaz, který jsem projektovala do předmětu a dala jej Pie navnímat. Otáčela v ruce žlutý predmět a ucítila lehkost a radost. Lehkost a radost jsou prioritami, které Pia potřebuje zaintegrovat do Marse. Přímočaré jednání v radosti a lehkosti ženské, akční síly. Z mé strany následoval další, mentální dotaz projektovaný do oranžového předmětu. Jak převede Pia tyto poznatky do každodenního života?

Ukázala na oblast hlavy. V ruce držela oranžovou kostku a kroužila jí kolem hlavy. Blokáda je jednoznačně a pouze v jejich vzorcích myšlení. Naučila se za ta léta příliš manipulovat a místo otevřené akce, prosazování svých přání a potřeb používala zbytečně manipulaci. Bála se být spontánní, mít vlastní potřeby a zasazovat se za ně, což vyplývá i z horoskopu.

Nakonec jsem vyslala dotaz:"co ti vzkazuje tvoje duše"? Pia překvapeně manifestovala odpověď. Mám už všeho plné zuby!!!

Setkaly jsme se s Piou poprvé a určitě ne naposledy.

Písemný záznam z 2-hodinového sezení je v podstatně zkrácené formě.
Pavla Aligova