Přehled nejnovějších příspěvků, akcí , novinek 

Konzultace od listopadu 2018

Milí přátelé, známí i neznámí!

Od listopadu 2018 si můžete objednat konzultaci osobní nebo telefonickou již v České republice, konkrétně nedaleko Ostravy, ve Vratimově. Později, vlastně brzy si chci najít prostory přímo v Ostravě.

Po 21-letech života ve Švýcarsku se vracím tam, kde jsem se narodila. Prošla jsem si mnoha zkouškami, hodně jsem se naučila i vyučila. Astrologický diplom, certifikát konsteláře horoskopu i systému. Práce v informačním, morfogenetickém poli mne fascinuje, otevřít záklopky časového omezení a pohybovat se jen v existenčním prostoru duše je dar. Citlivě, obezřetně a z největším respektem před jedinečností každého klienta.

Umím pracovat i s tibetskými mísami a gongem (certifikát), masáže s nimi jsou velice očistné, harmonizující, uvolňující.

Proč chci pracovat v ČR? Je to moje cesta a vyplývá z důvěry v mé praktické schopnosti, které mi daly jasně najevo, jak pokračovat dále, kterou cestou se ubírat. Poslechla jsem vnitřní hlas a rozum občas vypnu, pokud chce překřičet srdce. Momentálně řve (rozum) na plné pecky.

Miluji práci s lidmi a jejich příběhy, spoléhám na vyškolenou intuici i naučené postupy, které se mění ve vlnu děje během konzultace. Kombinuji a nechávám plynout téma, které rozmotáváme, třídíme a rozdělíme na přehledné části. Ty ošetříme a rozpustíme. Manifestují se do různých podob symbolických nebo i do pocitů břemena, tlaku, nevolnosti, strachu a podobně. Každý je naprostá individualita.

Můžu pracovat s jednotlivci i skupinou, s dětmi, dospělými i seniory. Vyjasnit můžeme postavení ve firmě nebo soukromé vlastnictví. Nahlédnou lze do vztahů, zdraví nebo nemoci. Finance, zisky a stavba domu jsou častým tématem. Řešit lze vše bez omezení, stačí vyslovit nebo napsat téma.

Pracovat mohu i na zakázku, bez přítomnosti klienta, což jemu - jí ušetří spoustu času a nepřidává zátěž v každodenním kolotoči. Vypracovanou zakázku, odpovědi zašlu mailem.

Co za moje služby zaplatíte? 500 Kč za hodinu.

Prosím pište na: pavla.aligova@seznam.cz

Nebo volejte od 1.listopadu na číslo: 773 567 117


Emma Kunz
Emma Kunz